Color Fun – kolorowe bieganie

1

Tak! Tak! 1048382 439716286127231 2016020247 o 1024x697 - Color Fun – kolorowe bieganie Wykrakałem!!! Jakiś czas temu pisałem o najbardziej kolorowym biegu na świecie Color run i stało się! Okazuje się, że już 31 sierpnia w Warszawie, ehh zawsze ta Stolica :/ odbędzie się Polska edycja tego biegu. Najbardziej kolorowy bieg w Polsce będzie na dystansie 5 km, ale nie o czas chodzi a o mega pozytywną zabawę! To właśnie podczas tych 5 km w różnych miejscach wolontariusze będą ciebie obsypywać kolorowym proszkiem, dzięki czemu przybiegniesz na metę wymalowany na wszystkie kolory tęczy.

LOGO CF dark bg 1024x747 - Color Fun – kolorowe bieganie

Troszeczkę informacji o Polskiej edycji Color Fun 5 km

Miks kolorów, muzyki i biegania nie na czas, a dla przyjemności – tak w skrócie można opisać Przebieg ColorFun5km, wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. 31 Sierpnia tysiące warszawiaków wyruszą spod Stadionu Narodowego na trasę wiodącą ulicami stolicy, a ich celem będzie wspólna zabawa w niezwykłej chmurze kolorów. Kolorowy proszek, którym uczestnicy będą obsypywani na trasie stanowi nawiązanie do Holi, hinduistycznego święta radości i wiosny zwanego również Festiwalem Kolorów. ColorFun5km to także wyjątkowe, spersonalizowane podejście do uczestników, dzięki któremu kolorowy charakter imprezy nabierze jeszcze większego znaczenia. Każdy, kto weźmie udział w ColorFun5km, będzie miał możliwość założenia własnego stroju, a jedyną sugestią organizatorów będzie jego kolor – biel strojów ma stanowić tło do burzy kolorów, jaką uczestnicy napotkają na trasie. ColorFun5km to nieopisana mnogość pretekstów fotograficznych!

 

Więcej informacji na temat biegu można uzyskać na oficjalnej stronie : http://www.colorfun.pl/ gdzie ruszyła już rejestracja!

Komentarze

comments

Share.