O mnie

by Rafał Baran

 

Coś o mnie:)

Hmmm no, co by tu napisać pewnie wszystkiego po trochu…

Baboa Góra 2012

Rocznik ’ 85 tak ten bez gimnazjum… Pochodzenia Małopolskiego obecnie mieszkający i pracujący w grodzie Krakowskim

Przez kilka Osób określany mianem pracoholika, uzależnionego od facebooka i wszelkiego rodzaju gadżetów.

Kocham Góry:

No tego niestety nie da się nie zauważyć, od dłuższego czasu oddałem im swoje serce i nogi. W zasadzie każdy wolny weekend bym w nich spędzał i chodził w coraz to inne miejsca. Co cenię w górach? Chyba moment wyciszenia, odreagowania od miasta, niedostępność oraz piękno ( ostatnio szczególnie w zimie)

Podróżnik:

Dzięki bliskim mi Osobom w 2012 roku udało mi się wygrać jeden z konkursów internetowych, w których to pierwszą nagrodą było opłacenie Trekkingu za kołem podbiegunowym w Laponii (fjallraven classic 2012), od powrotu z tego magicznego miejsca w mojej głowie chodzą coraz to nowe pomysł na spędzanie wolnego czasu, złapałem „podróżniczego bakcyla, „ który to z roku na rok się nasila i jestem przekonany, że nie jedna podróż w ciekawe miejsce na tym blogu opiszę.

Biegacz:

Uzależnienie od endorfiny cały czas mi powtarza, że dzień bez treningu to dzień stracony, staram się każdą wolną chwilę poświęcać na przygotowania do coraz to ciekawszych imprez. Miałem już okazję ukończyć nie jeden maraton, kilka innych mniejszych biegów oraz starty na 100 km, ten styl życia chyba coraz bardziej mnie nakręca na nowe większe wyzwania ( następny target to ukończenie Triatlonu na dystansie IronMan) ·

Fotograf:

Od ponad 10 lat nieustannie z marką Canon. Zaczynałem jak większość z fotografów, jako hobby, pierwsze zloty foto itp. imprezy

Z czasem kupowanie kolejnych obiektywów i zmiana coraz to na nowsze body napędziły maszynę wydatków, więc poleciały pierwsze komercyjne zlecenia i tak coraz częściej. Obecnie całkiem nieźle sobie radzę, prowadzę swoją stronę firmową : fotograf-krzeszowice.pl oraz miałem okazję publikować swoje prace u takich wydawców / firm jak :