Porównanie słodkich przekąsek

Tabelę można sortować po interesującej nas wartości

ProducentNazwaCo to jest ?Smakwartość energetycznaBiałkowęglowodanycukryTłuszczeBłonnikWaga netto
GellweSłodki Kubek - FrugoKisielPapaya1100.226.916.700.230
GellweSłodki Kubek - FrugoKisielGranat1090.226.916.700.230
GellweSłodki Kubek - FrugoKisielTruskawka110027.517.70030
GellweSłodki Kubek - FrugoKisielPoma - ananas110027.517.70030
GellweSłodki Kubek - FrugoKisielGrosse lucuma1100.227.117.100.230
Dr. OetkerSłodka ChwilaMleczny RyżWaniliowy2455.847.817.93.31.058
Dr. OetkerSłodka ChwilaKaszka MannaWaniliowy1916.338.218.91.61.047.5
Dr. OetkerSłodka ChwilaKaszka MannaTruskawkowy1816.336.819.31.01.047.5
Dr. OetkerSłodka ChwilaBudyńSmietankowy1743.934.219.02.41.143
Dr. OetkerSłodka ChwilaKisielmalinowy1300.232.519.40.21.031.5
Dr. OetkerSłodka ChwilaKisielowoce leœne1380.234.419.40.21.031.5
Dr. OetkerSłodka ChwilaKisielmorelowy1230.230.518.20.21.030
Dr. OetkerSłodka Chwilakisiel ( radość )ananas z limonką1260.631.519.70.21.032
Dr. OetkerSłodka Chwilakisiel ( energii )wiœnia z granatem1280.632.119.90.21.032
MaspexMleczny startKaszka z mlekiemWaniliowa2377.641.615.74.11.660
MaspexMleczny startKaszka z mlekiemTruskawkowy2377.641.615.74.11.660
MaspexMleczny startKaszka z mlekiemBananowy2377.641.615.74.11.660
Dr. OetkerSłodka ChwilaBudyń z płatkami czekoladyMarcepan w czekoladzie174432.321.12.4045
Dr. OetkerSłodka ChwilaBudyńCzekoladowy1834.235.219.12.41.145