Porównanie słodkich przekąsek

Tabelę można sortować po interesującej nas wartości

ProducentNazwaCo to jest ?Smakwartość energetycznaBiałkowęglowodanycukryTłuszczeBłonnikWaga netto
GellweSłodki Kubek - Frugo KisielPapaya1100.226.916.700.230
GellweSłodki Kubek - Frugo KisielGranat1090.226.916.700.230
GellweSłodki Kubek - Frugo KisielTruskawka110027.517.70030
GellweSłodki Kubek - Frugo KisielPoma - ananas110027.517.70030
GellweSłodki Kubek - Frugo KisielGrosse lucuma1100.227.117.100.230
Dr. OetkerSłodka ChwilaMleczny RyżWaniliowy2455.847.817.93.31.058
Dr. OetkerSłodka ChwilaKaszka MannaWaniliowy1916.338.218.91.61.047.5
Dr. OetkerSłodka ChwilaKaszka MannaTruskawkowy1816.336.819.31.01.047.5
Dr. OetkerSłodka ChwilaBudyńSmietankowy1743.934.219.02.41.143
Dr. OetkerSłodka ChwilaKisielmalinowy1300.232.519.40.21.031.5
Dr. OetkerSłodka ChwilaKisielowoce leœne1380.234.419.40.21.031.5
Dr. OetkerSłodka ChwilaKisielmorelowy1230.230.518.20.21.030
Dr. OetkerSłodka Chwilakisiel ( radość )ananas z limonką1260.631.519.70.21.032
Dr. OetkerSłodka Chwilakisiel ( energii )wiœnia z granatem1280.632.119.90.21.032
MaspexMleczny startKaszka z mlekiemWaniliowa2377.641.615.74.11.660
MaspexMleczny startKaszka z mlekiemTruskawkowy2377.641.615.74.11.660
MaspexMleczny startKaszka z mlekiemBananowy2377.641.615.74.11.660
Dr. OetkerSłodka ChwilaBudyń z płatkami czekoladyMarcepan w czekoladzie174432.321.12.4045
Dr. OetkerSłodka ChwilaBudyńCzekoladowy1834.235.219.12.41.145