Porównanie słodkich przekąsek

by Rafał Baran

Tabelę można sortować po interesującej nas wartości

ProducentNazwaCo to jest ?Smakwartość energetycznaBiałkowęglowodanycukryTłuszczeBłonnikWaga netto
GellweSłodki Kubek - Frugo KisielPapaya1100.226.916.700.230
GellweSłodki Kubek - Frugo KisielGranat1090.226.916.700.230
GellweSłodki Kubek - Frugo KisielTruskawka110027.517.70030
GellweSłodki Kubek - Frugo KisielPoma - ananas110027.517.70030
GellweSłodki Kubek - Frugo KisielGrosse lucuma1100.227.117.100.230
Dr. OetkerSłodka ChwilaMleczny RyżWaniliowy2455.847.817.93.31.058
Dr. OetkerSłodka ChwilaKaszka MannaWaniliowy1916.338.218.91.61.047.5
Dr. OetkerSłodka ChwilaKaszka MannaTruskawkowy1816.336.819.31.01.047.5
Dr. OetkerSłodka ChwilaBudyńSmietankowy1743.934.219.02.41.143
Dr. OetkerSłodka ChwilaKisielmalinowy1300.232.519.40.21.031.5
Dr. OetkerSłodka ChwilaKisielowoce leœne1380.234.419.40.21.031.5
Dr. OetkerSłodka ChwilaKisielmorelowy1230.230.518.20.21.030
Dr. OetkerSłodka Chwilakisiel ( radość )ananas z limonką1260.631.519.70.21.032
Dr. OetkerSłodka Chwilakisiel ( energii )wiœnia z granatem1280.632.119.90.21.032
MaspexMleczny startKaszka z mlekiemWaniliowa2377.641.615.74.11.660
MaspexMleczny startKaszka z mlekiemTruskawkowy2377.641.615.74.11.660
MaspexMleczny startKaszka z mlekiemBananowy2377.641.615.74.11.660
Dr. OetkerSłodka ChwilaBudyń z płatkami czekoladyMarcepan w czekoladzie174432.321.12.4045
Dr. OetkerSłodka ChwilaBudyńCzekoladowy1834.235.219.12.41.145

1 comment

Co jemy w górach? – Porównanie słodkich przekąsek | SzukajacPrzygody.pl 03/27/2013 - 11:56 am

[…] Jakiś czas temu będąc w dolinie pięciu stawów ze znajomymi, dyskutując o tym ile to człowiek jest w stanie wnieść na swoich plecach wpadł pomysł żeby zrobić porównanie przekąsek instant różnych producentów, oczywiście każdy miał jakiś swoich faworytów, ale ja jak przyszło na osobę techniczną starałem się podejść do tematu z poziomu arkusza kalkulacyjnego.  Postawała tabela, w której można sortować większość dostępnych produktów na rynku, na ten moment chciałem się skupić tylko i wyłącznie na tym, co dostałem w pierwszym lepszym sklepie ( kisiele, budynie, itp.). To, co mnie najbardziej interesowało to oczywiście waga produktu oraz ilość kalorii. Jeżeli znacie jeszcze jakieś inne produkty albo producentów to podeślijcie mi proszę linka a uzupełnię tabelkę. Mam nadzieję, że się komuś przyda.  Tabela jest dostępna pod adresem: Porównanie mlecznych startów […]

Reply

Leave a Comment