Nike shield flash – Men’s Running Jacket

by Rafał Baran

IMG_7000Jeżeli ktoś z Was dysponuje fantazją na temat kurtki biegowej i nałoży na to marzenia wszystkich biegaczy razem wziętych to w myślach powinien wyłonić się obraz: Nike shield flash Jacket. To kurtka, która niewątpliwie swoim wyglądem i technologią jest wzorem dla wszystkich innych produktów z tej branży. W posiadanym przeze mnie ubiorze na zimowe bieganie dokładnie czegoś takiego brakowało. Będzie to z pewnością nieodłączny element mojego wyposażenia.

 

 

 

DopasowanieIMG_6921
właśnie na tę cechę zwróciłem uwagę w pierwszej kolejności. Uwielbiam krój typu, który nie grzeszy szerokością i dla osoby o szczupłej posturze pasuje wprost idealnie. Kurtka posiada ściągacze na dole, ale istnieje możliwość ściągnięcia jej zarówno z przodu jak i z tyłu. Posiada także dodatkowe ściągacze w kapturze, które ułatwiają jego dopasowanie. Osobiście spodobała mi się również wysoka garda przylegająca do ciała. Nie musiałem zakładać buffa żeby chronić szyję. Kieszenie są bardzo pojemne, posiadają wewnątrz małe przegródki z wyjściem na słuchawki ( pierwszy raz się z czymś takim spotkałem ).

Wodoodporność i oddychalność
Tutaj pozytywne testy. Kurtka posiada w środku na całej powierzchni delikatną siateczkę. Sam materiał, na ile jest to możliwe, przepuszcza parę oraz chroni przed mżawką i lekkim deszczem.

IMG_6965Widoczność na drodze
Nie zawiedziesz się również i w tym aspekcie! Jeżeli lubisz być widoczny po zmroku w miejscówkach biegowych i dbasz o swoje (i innych) bezpieczeństwo to jest to produkt stworzony właśnie dla Ciebie. Kurtka wręcz nie ma sobie równych, idealnie odbija światło. Nikt nie przejdzie obojętnie obok Twojej osoby, gdy będziesz odziany w Nike shield flash Jacket. Podejrzewam, że podczas wczorajszego wieczornego biegu byłem widoczny nawet z samolotu lądującego na Balicach. Na zdjęciach poniżej, dzięki uprzejmości Daniela Fenerta, zrobiliśmy małą sesję zdjęciową na Bulwarach Wiślanych. Zapraszam do oglądania i komentowania.

IMG_6949

Nike shield flash – Men’s Running Jacket

IMG_6965

Nike shield flash – Men’s Running Jacket

IMG_6921

Nike shield flash – Men’s Running Jacket

IMG_7019

Nike shield flash – Men’s Running Jacket

IMG_6914IMG_6942IMG_7003IMG_7010 IMG_6990 IMG_6992IMG_6993

 

IMG_6934

Nike Shield Flash – porównanie do świateł samochodu

Może ci się spodobać również :

Leave a Comment