Rysy od strony Słowackiej

0

Dzisiaj dostałem od Roberta krótką fotorelacje z wyjścia na Rysy od strony Słowackiej, zapraszam do czytania i oglądania zdjęć.

Z parkingu z Strybskiego Plesa wyruszyliśmy o godz. 8.00. Na szlaku ilość turystów umiarkowana, nie było nigdzie zatorów, kolejek itp. Pogoda na początku wycieczki słoneczna, na szczytach widać było nawiewane białe chmurki. W miarę upływu czasu i zdobywania wysokości widać było ciągnące od dołu bardziej gęste chmury, które zasłoniły szczyty. Większa ilość turystów, w ilości ok 10 – 15 osób pojawiła się przy łańcuchach, ale po ich minięciu do schroniska mijało się niewiele osób. Pod schroniskiem ilość osób zwiększona, widoczność ograniczona, tj. szczytów nie było widać, na stronę Słowacką w dolinkach od czasu do czasu chmurki były rozwiewane. Na szczycie ludzi jak na zdjęciu, ciepło. Na Polską stronę zachmurzenie całkowite, na stronę Słowacką od czasu do czasu widać było jeziorko. W drodze powrotnej szło się również bez kolejek, maleńkie zatrzymanie przy łańcuchach, spowodowane przez Młodą Słowaczkę o pięknych, długich, naturalnych rzęsach  a potem droga do parkingu spoko.

rysy 11 - Rysy od strony Słowackiej rysy 15 - Rysy od strony Słowackiej rysy 21 - Rysy od strony Słowackiej rysy 27 - Rysy od strony Słowackiej rysy 32 - Rysy od strony Słowackiej rysy 77 - Rysy od strony Słowackiej rysy 64 - Rysy od strony Słowackiej rysy 51 - Rysy od strony Słowackiej rysy 46 - Rysy od strony Słowackiej rysy 45 1024x682 - Rysy od strony Słowackiej

Komentarze

comments

Share.

Leave A Reply