Biegasz w obcisłych spodenkach, jesteś gejem?

by Rafał Baran
0 comment

Do dzisiaj pamiętam jak po pierwszym moim biegu na dystansie 21 km, na którym była 1073694_251589511632572_1166643024_orównież moja rodzina podeszła moja wspaniała siostra i powiedziała, że jest ze mnie dumna … szkoda, że dodała na koniec o tym, że nie dumna z tego, że przebiegłem 21 km w czasie poniżej dwóch godzin, ale z tego powodu, że jako jeden z nielicznych nie wyglądam jak gej. Dzisiaj wracając do tego tematu już nie jest mi tak śmieszne, przez niecałe dwa lata nawet nie wyobrażałem sobie, że mogę biegać w obcisłych spodenkach, bez znaczenia czy będą one do kolan, po kostkę, tak czy inaczej uważałem, że jest to strasznie pedalskie. Jedyne spodnie, jakie tolerowałem to szerokie dresy adidasa, ewentualnie krótkie przewiewne spodenki i tyle. Przez rok czasu sporo znajomych biegaczy się śmiało i droczyło zemną, że biegacze dzielą się na tych szczęśliwych i takich, co nigdy nie założą obcisłych spodenek.

Spodenki do biegania w niskiej cenie – Nessi

Czas na zmmainiany
Chyba dorosłem wreszcie do takiego etapu, kiedy to zdaję sobie sprawę z tego, że ergonomia i wygoda jest ważniejsza niż wygląd, w przypadku biegania zawsze każda nawet najdrobniejsza pierdoła mnie bardzo wkurzała, brzęczące klucze, wystająca nitka a niedopasowane słuchawki mogły nawet doprowadzić do przerwania treningu! W przypadku obcisłych gaci jest jakoś tak inaczej, nic nie brzęczy, nic nie lata, na początku czujesz się jak byś biegał na golasa …. Teraz mogę przyznać, że jednak większość biegaczy, którzy od dawna praktykują bieganie w legginsach ma mniej problemów na trasie.

Wydaje mi się, że każdy z biegaczy kiedyś musi się przekonać, to już indywidualne podejście do tematu czy będzie to trwało tydzień, miesiąc czy też rok, ale prędzej czy później zmieni zdanie i przejdzie na obcisłą stronę mocy ….5d8550af3be14ede3c6eed4b8007edb8

Zapytałem kilka koleżanek, co myślą o facetach biegających w obcisłych legginsach, niektóre odpowiedz rozbawiły mnie do łez, zresztą przeczytajcie sami:

Agnieszka:
Wyglądają profesjonalnie i sprawiają, ze jest, na czym zawiesić oko w nudny dzień

Martyna:
Popieram zdanie kobiet, leginsy u facetów wyglądaj gorzej ( uśmiech)
Zależy, jaki facet jak już fajnie umięśniony itd. – to leginsy takie powiedzmy do kolan wyglądają ok, jak zima biegnie w opiętych spodniach ok., ale taki pan z brzuszkiem w opiętych spodenkach – NIE:)

Aleksandra:
Jeszcze jakiś czas temu, taki widok budził we mnie lekki ubaw, ale od dłuższego czasu przyglądam się nowej, obcisłej modzie, której wygląd sprawia całkiem dobre wrażenie

Agnieszka:
Krótko i zwięźle to obleśne jest

Kasia:
Dla niektórych kobiet faceci w leginsach-sportowcy są nawet bardziej seksowni, a dla mnie to po prostu sportowiec, wiadomo ze w takim ubiorze jest mu o wiele lepiej niż w szerokich porach, także nie ma się, czemu dziwić. Mi się to podoba:)

Kasia:
Skoro motocyklista w obcisłych spodniach wygląda tak, że można pomylić kierunki jazdy (patrz: sexi), to biegający facet, który będzie miał równie działające na wyobraźnie kobiety kształty też może się podobać…. I wcale mi to nie przeszkadza

Iwona:
Faceci, którzy biegają.. choćby się to miało wiązać z faktem, że biegają w bardzo opinających ciało spodenkach są dla mnie przede wszystkim osobami aktywnymi, którzy pokonują swoje bariery. Każda męska aktywność fizyczna jest przeze mnie aprobowana. Ubrania w jakich jest ona podejmowana nie mają dla mnie większego znaczenia. Mają one służyć biegaczowi, a nie mi.

Joanna:
Dla mnie ok, jeśli facet jest wysportowany. Nawet bardzo ok. Jeśli wszystko się trzęsie to polecam dres

A ty jakie masz zdanie na ten temat ?

Może ci się spodobać również :

Leave a Comment