The Color Run w Polsce

by Rafał Baran

Temat oczywiście jest bardzo optymistyczny i raczej nie zapowiada się żeby taka impreza jak Color Run przyszła szybko do Polski, tak czy inaczej ja będę na nią czekał.

The Color Run to bieg na 5 km, którego głównym założeniem jest wystartowanie w białym stroju a dobiegnięcie na metę w jak najbardziej kolorowym.  Na trasie z tego, co zrozumiałem są punkty, w których wolontariusze sypią kolorami. Jest to cały festiwal kolorów, który ma za zadanie promowanie szczęścia, pozytywnej energii oraz zdrowego tryby życia.  Pierwszy raz bieg został rozegrany w styczniu 2012 roku i do tej pory było już ponad 50 imprez, w których startowało 600000 uczestników! W 2013 ma być ich dwa razy więcej!  Dosyć pisana, proponuję samemu zobaczyć kilka filmików z tego wydarzenia. To, kto jeszcze by chciał coś takiego w Polsce?

Strona projektu : thecolorrun.com

Może ci się spodobać również :

2 komentarze

imię 07/16/2013 - 9:38 pm

sprzedawanie new age w nowym opakowaniu

Reply
Color Fun – kolorowe bieganie | SzukajacPrzygody.pl 07/30/2013 - 2:05 pm

[…] Tak!  Wykrakałem!!! Jakiś czas temu pisałem o najbardziej kolorowym biegu na świecie Color run i stało się! Okazuje się, że już 31 sierpnia w Warszawie, ehh zawsze ta Stolica :/ odbędzie […]

Reply

Leave a Comment