Jak szukać kompana do wspólnych treningów ?

by Rafał Baran
1 comment

Jakiś czas temu za pośrednictwem wszystko wiedząmacbookprocego facebooka trafiłem na serwis Dropsport.com, który zostało założony przez kilku studentów Krakowskiego AGH. Projekt mi się bardzo spodobał, ponieważ za pomocą serwisu jesteś w stanie ustalić lokalizację, rodzaj aktywności sportowej oraz pasującą godzinę, wtedy tylko czekasz aż ktoś się zgłosi i możecie wspólnie np. biegać. Rewelacyjna sprawa. Oczywiście projekt jest jeszcze w fazie testów i wszystkie uwagi i propozycje rozwijania danego serwisu są mile widziane. Ja już widzę potencjał tej strony, pewnie każdy większy wybieg weekendowy będę tam wprowadzał, zachęcam do rejestracji, bo pewnie nie raz się sam do kogoś „podepnę”

Jeszcze mały opis działania od twórców:

Zasada działania Dropsportu jest banalnie prosta. Chcesz wyjść pobiegać, zagrać w tenisa czy w siatkówkę, a nie masz motywacji czy towarzystwa, żeby to zrobić. Otwierając aplikację widzisz aktywności, które planują inni użytkownicy w twojej okolicy. Jeśli nie znajdziesz nic, co by cię interesowało, w kilka sekund wrzucasz notkę o swoich planach na mapę. Informacja, że sąsiad planuje dziś wieczorem pobiegać, czy że sympatycznie wyglądająca ekipa planuje pograć na osiedlowym boisku w kosza jest bardzo motywująca, naprawdę!

dropsport_tagline_b&w_

Tak, więc to zobaczenia w serwisie. Pozdrawiam

www.dropsport.com

Może ci się spodobać również :

1 comment

Nie szukaj wymówek, weź się za siebie! | SzukajacPrzygody.pl 06/26/2013 - 8:18 am

[…] Nie mam z kim biegać To biegaj sam/sama jest wiele miejsc w Krakowie gdzie można biegać, wystarczy chodnik, park itp. Bieganie z innymi Osobami oczywiście bardziej mobilizuje i jeżeli będzie tylko potrzeba i szansa to ja chętnie ci potowarzyszę w biegu. Jeżeli pomimo tego nie jesteś w stanie się przekonać, że można biegać samotnie to zobacz Jak szukać kompana do wspólnych treningów? […]

Reply

Leave a Comment