Jak zorganizować tanie wakacje w Azji?

by Rafał Baran

Dobrze pamiętam, jak prawie dziesięć lat temu pierwszy raz wybierałem się na zagraniczne wakacje. Problemem okazała się dla mnie organizacja wyjazdu. Miałem ogromne obawy, czy uda mi się zgrać bilet lotniczy z dobrym miejscem noclegowym, czy wybrałem dobre połączenie itd. Nieznajomość danego regionu zawsze jest wyzwaniem. Zastanawiasz się za każdym razem, czy nie przepłacasz kilkukrotnie, szukasz codziennie jak najlepszego i najtańszego biletu. Takie problemy były od zawsze i pewnie nie tylko ja borykałem się z nimi. Ponadto życie w Europie to nie sielankowe odpoczywanie na plaży, ale ciągły pośpiech, za pogoń za karierą i wiele spraw na głowie. Kto ma czas, żeby jeszcze między tymi obowiązkami tanio i bezpiecznie zorganizować wakacje? Pewnie nieliczni…

To chyba właśnie dla tych zabieganych osób, które z utęsknieniem czekają na te dwa tygodnie urlopu firma Rainbow uruchomiła serwis MyWay.r.pl z tanimi wakacjami na całym świecie. Dla mnie to strzał w dziesiątkę! Coś takiego idealnie pokazuje mi gdzie i za ile mogę mieć wakacje w bardzo dobrej cenie!
Nie jest to typowy serwis, który oferuje wakacje all inclusive, a jedynie wyszukuje połączenie biletu lotniczego oraz noclegów! A baza noclegowa jest ogromna! Natomiast ceny aż czasem zaskakują…

Jestem przekonany, że gdybym miał dostęp do takiego serwisu i cen kilka lat temu, to zdecydowanie częściej organizowałbym wypady weekendowe poza Polskę. Paryż za 300 zł z przelotem i hotelem? Barcelona! Rzym! Teraz taka wycieczka jest w zasięgu każdego i co w tym najbardziej interesujące, to fakt, że sposób wyżywienia sam sobie dobierasz: możesz jeść w drogich restauracjach albo ograniczać się, żeby zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy i to nie tylko w Europie.

Co jakiś czas pokazują się na stronie głównej nowe promocje – tak jak np. Bali za 2500 zł z noclegiem!
To moim zdaniem naprawdę bardzo dobra oferta! Normalnie w tej cenie kupuje się bilety, a tutaj jest jeszcze nocleg. W ofercie są też inne miejsca w Azji! Dlatego warto się zapisać na Newsletter.

Podsumowując: Jeżeli ogranicza Cię czas, nie masz głowy do organizowania wyjazdu, a chcesz mieć pewność co do udanych i bezpiecznych wakacji, to warto się zapoznać z ofertą Rainbow Otrzymujesz pakiet z najkorzystniejszą ceną lotu i hotelu. A cala reszta zależy tylko od Ciebie i Twojej wyobraźni!

Może ci się spodobać również :

Leave a Comment