Rafał, pakuj się jedziesz na OffRoad do Rumunii

0

offroad 49932 300x237 - Rafał, pakuj się jedziesz na OffRoad do RumuniiTo były pierwsze słowa, jakie przeczytałem w e-mailu dzisiaj rano – zadziałały lepiej niż poranna kawa! Kolejna przygoda właśnie się zaczyna. Dzięki uprzejmości firmy TIMEX oraz TIMEX EXPEDITION już 16 lipca jadę do Rumunii biwakować, przemierzać bezdroża i zrobić dla Was jakiś fajny materiał  z tego wydarzenia! Jestem bardzo podekscytowany, bo będę miał okazję sam prowadzić i być szkolony przez doświadczonych kierowców OFFROAD.  W Rumuni spędzimy 5 dni, wyruszamy 16 lipca wcześnie rano i planujemy już wieczorem zrobić pierwszy obóz w górach, niedaleko Baia Mare. Cały czwartek, piątek oraz sobotę wraz z innymi uczestnikami tej ekspedycji, będziemy szkolić się w nawigacji oraz jeździe samochodem terenowym. Wracamy do Krakowa w niedzielę wieczorem.

timexex - Rafał, pakuj się jedziesz na OffRoad do Rumunii

Jeep Cherokee offroad 2 300x225 - Rafał, pakuj się jedziesz na OffRoad do RumuniiOstatni raz w tak nieznanych terenach byłem w Laponii. Od razu mi się przypomina smak jedzenia liofizowanego, gorzkiej herbaty i brak zasięgu. Jeszcze nigdy nie byłem na kilkudniowym wypadzie samochodami terenowymi, ale mogę przypuszczać, że jest podobnie jak z przemierzaniem bezdroży na piechotę, z tą różnicą, że nie ogranicza cię tak bardzo ciężar plecaka, może jedynie jego objętość. Organizator zapewnia namiot, tak więc mi pozostaje spakować  to co zawsze, począwszy od dobrego śpiwora oraz maty samopompującej.

Timex Expedition Team grafika 300x233 - Rafał, pakuj się jedziesz na OffRoad do RumuniiKto z nami jedzie
Na ten moment jeszcze nie dostałem żadnych informacji ile osób jedzie i na ile samochodów będziemy się przemieszczać, ale to jest bez znaczenia. Jestem tak bardzo zadowolony z możliwości uczestniczenia w tej wyprawie, że mógłbym nawet biec za samochodem 😉

Zdjęcia pochodzą z http://pixabay.com

Komentarze

comments

Share.

Leave A Reply