Sposób na tanie latanie – first minute

by Rafał Baran

Choć obecnie mamy środek zimy i po głowie pewnie chodzi nam wyjazd do jednego z kurortów narciarskich warto już teraz zacząć planować wakacje 2017. Dzięki wielu atrakcyjnym promocjom first minute wyjedziemy na zasłużony wypoczynek z nawet 45% zniżką!

Zimowe, ponure dni to idealny moment, aby rozmarzyć się o słonecznej plaży, kąpielach w ciepłej wodzie oraz gorącej atmosferze europejskich kurortów. To właśnie teraz najbardziej potrzebujemy słońca oraz naładowania akumulatorów. Warto rozejrzeć się za atrakcyjnym miejscem i zacząć obmyślać swój urlop już dzisiaj. Dzięki temu nie tylko na spokojnie zaplanujemy całe przedsięwzięcie, ale też skorzystamy z atrakcyjnych zniżek, oferowanych przez biura podróży w ramach promocji first minute.

Na czym polega first minute?

Niektórzy mogą zastanawiać się, czy zakup wycieczki na wakacje 2017 w opcji first minute się opłaca i czy jest to bezpieczne. Wiekszość zna opcję last minute, czyli wyjazdy na ostatnią chwilę, które z uwagi na kilka wolnych miejsc podlegają obniżeniu cen. Z ofertą first minute jest podobnie, tyle tylko, że sprzedaż rusza w okolicach grudnia. Wynika to z faktu, że biura podróży jesienią rozpoczynają nowy sezon, przygotowują katalog wycieczek i przez pierwsze tygodnie ich trwania sprzedają je w atrakcyjnej ofercie cenowej. Zakup takich wakacji first minute jest całkowicie bezpieczny, otrzymujemy cały pakiet zniżek, a często także specjalne gratisy, np. na ubezpieczenie. W przypadku first minute otrzymujemy także gwarancję stałej lub niezmiennej ceny oraz możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji (termin ustalany jest indywidualnie przez biuro podróży). Promocyjne ceny obowiązują najczęściej w styczniu, a ich wartość może być niższa o nawet 45 aż do 60%! (sprawdź na  https://www.lottravel.com/first-minute/)

Zalety wakacji first minute

Wybierając opcje first minute na wakacje 2017 nie tylko oszczędzamy pieniądze, które możemy spożytkować na miejscu na wypróbowanie lokalnych przysmaków, zakup pamiątek czy wycieczkę fakultatywną. Wcześniejsza rezerwacja pozwala się także przygotować, wybrać miejsce podróży, zapoznać się z miejscem, zabytkami oraz atrakcjami godnymi odwiedzenia. Wakacje first minute pozwolą na spokojne zaklepanie urlopu w pracy, możemy wyjechać w dogodnym dla nas terminie, co w przypadku wyjazdu last minute nie jest już takie oczywiste. Wykupione i zaplanowane wakacje oszczędzą nam także stresu w pierwszej połowie roku, związanego z podjęciem decyzji o wyjeździe. Zarezerwowane loty sprawią też, że przed nami zawiśnie wizja ekscytującego wypoczynku, co łatwiej pozwoli nam przetrwać zimową i wczesnowiosenną niepogodę. Zanim jednak spakujemy walizki i polecimy na wymarzone wakacje first minute musimy wybrać kierunek podróży.

Gdzie jechać na wakacje 2017?

Wybór destynacji na wakacje first minute jest bardzo duży. Możemy wybrać miejsce odpoczynku, jak i aktywnych wojaży. W roku 2017 jeśli chodzi o najpopularniejsze kierunki zdecydowanie na prowadzenie wychodzi Grecja, Hiszpania oraz Bułgaria. Wszystkie kraje oferują niezawodną, słoneczną pogodę oraz ciepłą, lazurową wodę. Ponadto w każdym z nich spróbujemy wyjątkowych, lokalnych przysmaków, napijemy się pysznych trunków oraz zobaczymy niezapomniane zabytki i krajobrazy. W przypadku Grecji możemy wybierać spośród kilkudziesięciu wysp, które łączy niezwykły klimat, gościnność mieszkańców oraz widoki niczym z pocztówek. W Hiszpanii nie tylko wypoczniemy na plaży, ale także zobaczymy znane oraz uwielbiane przez turystów miejsca, typu Barcelona. Bułgaria natomiast nie odstaje od swoich konkurentek, a wręcz oferuje wyjątkowe przeżycia związane z bałkańską kulturą oraz kuchnią. Każda z destynacji na wakacje 2017 idealnie sprawdzi się na wyjazd we dwoje, z dziećmi lub w grupie znajomych. Wśród ciekawych kierunków first minute znajdują się także takie kraje, jak Chorwacja czy Malta. Natomiast zwolennicy zwiedzania i aktywnego spędzania czasu wolnego mogą zdecydować się an wyjazd do Austrii lub Czech, gdzie zachwycająca architektura oraz ciekawostki kulturowe pozwolą spędzić niezapomniany czas.

Może ci się spodobać również :

Leave a Comment