Tani pokrowiec na GoPro Hero – DIY

by Rafał Baran
0 comment

IMG_7365Od kiedy stałem się szczęśliwym posiadaczem kamerki GoPro ,z tygodnia na tydzień zaczęło przybywać gadżetów z nią związanych. Szukałem jakiegoś rozwiązania na bezpieczne i wygodne przechowywanie tego sprzętu, który jak wiadomo, ma nie mało elementów. Chodziło o znalezienie czegoś, co pomieści całe oprzyrządowanie. Zależało mi również na łatwym dostępie do komponentów. Najzwyklejsze, dostępne na rynku pokrowce na GoPro są bardzo małe albo zbyt drogie dla zwykłego śmiertelnika. Cena dochodzi nawet do kilkuset zł, co moim skromnym zdaniem jest absurdem. Nikt nie będzie wydawać tyle kasy za kawałek plastiku.

Jak zrobić tani pokrowiec na Gopro Hero?IMG_7366
I tutaj mega fajna ciekawostka! Na ostatnich promocjach w Lidlu można było zaopatrzyć się w pojemniki, tzw. Organizery (ok. 12zł za sztukę), które wyglądają dokładnie tak jak na zdjęciu. Jest to śmieszna cena w porównaniu do innych pokrowców. Pokrowiec, a w zasadzie pojemnik z przegródkami, idealnie się sprawdza! Wystarczyła chwila zabawy z nożykiem do tapet aby wyciąć jedną przegrodę. Dzięki temu zabiegowi uzyskałem więcej przestrzeni. Zaletą tego rozwiązania jest to, że możemy dowolnie konfigurować przegrody w pudełku i dopasowywać pod siebie i swoje akcesoria.

Jedyny problem, jaki na ten moment spotkałem, to poruszanie się niektórych elementów w przegrodach. Nie są one dokładnie zrobione pod wymiar, ale będę się starał wypełnić je pianką. Myślę, że wtedy idealnie wpasują się na komponenty do Gopro
IMG_7347IMG_7348IMG_7359IMG_7365IMG_7370IMG_7367IMG_7366IMG_7368

Może ci się spodobać również :

Leave a Comment