Termosy SIGG

2
termos sigg 03 300x200 - Termosy SIGG

Termo SIGG

Firma SIGG ceniony na całym świecie producent butelek na napoje właśnie wypuścił do swojej nowej kolekcji Termosy o pojemnościach 0.3, 0.5, 0.75 oraz 1.0 Litra. Wygląd termosów nawiązuje do tradycyjnej serii prostych butek i prezentuje się wspaniale. Został wykonany z wysokiej stali szlachetnej, która nie przenosi żadnych zapachów!

 

 

Inne podejście do kubkatermos sigg 02 300x200 - Termosy SIGG
W termosach SIGG ludzie od wyglądu podeszli inaczej do tematu i zrobili to, co Osobą przebywającym w górach jest najbardziej potrzebne a mianowicie zastosowanie większego kubka o pojemności 400 ml, który nie tylko nadaje się do picia napoju pochodzącego z termosu, ale też jest dobrym pojemnikiem na wszystkiego rodzaju inne zupki w proszku czy kisiele, teraz już nie musimy nosić kolejnego garnuszka, wystarczy mieć Termos SIGG o odpowiedniej pojemności.

Termika termos sigg 07 300x200 - Termosy SIGG
Termos SIGG o pojemności 0,75 L miałem podczas ostatnich wypadów w góry i za każdym razem sprawdzał się bardzo dobrze, jak w przypadku wszystkich dobrych termosów herbatę czy też kawę nie robimy w dniu wyprawy w góry, ale dzień wcześniej J tak, tak dzień wcześniej, temperatura, jaką termos jest w stanie utrzymać w górach po 24 godzinach to ok 55 stopni Celsjusza, co sprowadza się do tego, że jeżeli będziesz chciał w południe napić się gorącego napoju to musisz go przygotować wieczorem J

Zamykaniec08f48bee4229c78298915c0c53dee2b 225x300 - Termosy SIGG
Tutaj inne moim zdaniem bardziej praktyczne i higieniczne podejście do tematu, czyli zrobienie zakrętki a nie szybkiego otwierania naciśnięciem, które po jakimś kresie ze względu na to, że nie było rozbierane „gniło w środku” albo też przepuszczało napoje. W termosach SIGG zastosowano tak jak wspomniałem zwykły wkręcany korek wraz z obejmą na niego, który zawsze możemy w całości odkręcić i wyparzyć czy też przemyć. Te elementy również zostały wykonane z wysokiej, jakości plastiku, który nie absorbuje zapachów. Sam korek został zakończony uchwytem, który może zostać np. wykorzystany i przytroczony przez karabińczyk, to chyba pierwszy termos, który można tak uchwycić.

Produkt jest dostępny np. pod adresem : Link

Poniżej kilka przykładowych fotek, jakie wykonałem podczas górskich wędrówek.

termos sigg 010 - Termosy SIGGtermos sigg 07 - Termosy SIGGtermos sigg 04 - Termosy SIGGtermos sigg 05 - Termosy SIGGtermos sigg 03 - Termosy SIGG

 

Znajdź najlepszą cenę tego produktu

Komentarze

comments

Share.