Znaj.pl – takiego portalu jeszcze nie było

by Rafał Baran

fb-404x404Ostatnio szczyty popularności zdobywają serwisy, które pozwalają na meldowanie się w miejscach, w których aktualnie się znajdujemy. Ułatwiają one kontakty z osobami, będącymi w danej lokalizacji o tej samej porze czy sprawdzenia, kto był tu wcześniej. Głośno jest także o stronach na portalu Facebook z serii spotted, przez które użytkownicy poszukują nieznajomych, do których ich serce zabiło mocniej. O wiele skuteczniej i łatwiej jest jednak skorzystać ze Znaj.pl

Od kilku dni testują ten portal społecznościowy i coraz bardziej jestem ciekawy czy się przyjmie. Z jednej strony jest to już udostępnianie naprawdę prywatnych danych, ale z innej sam widzę coraz to więcej tagowania się przez moich znajomych na FB, nie będę wymieniał z nazwiska, ale niektóre osoby z 10 razy dziennie …..

Portal jest przystosowany do wszystkich urządzeń mobilnych. Podczas meldowania można informować swoich znajomych, a także inne osoby z okolicy, gdzie się jest, co się robi, a nawet dodawać zdjęcia bezpośrednio ze swojego telefonu bądź tabletu.

To ciekawy jestem, kto pierwszy z moich znajomych wejdzie na znaj.pl i wyśle mi zaproszenie do kontaktu

Może ci się spodobać również :

Leave a Comment