Color Fun – kolorowe bieganie

1

Tak! Tak! 1048382_439716286127231_2016020247_o Wykrakałem!!! Jakiś czas temu pisałem o najbardziej kolorowym biegu na świecie Color run i stało się! Okazuje się, że już 31 sierpnia w Warszawie, ehh zawsze ta Stolica :/ odbędzie się Polska edycja tego biegu. Najbardziej kolorowy bieg w Polsce będzie na dystansie 5 km, ale nie o czas chodzi a o mega pozytywną zabawę! To właśnie podczas tych 5 km w różnych miejscach wolontariusze będą ciebie obsypywać kolorowym proszkiem, dzięki czemu przybiegniesz na metę wymalowany na wszystkie kolory tęczy.

LOGO CF dark bg

Troszeczkę informacji o Polskiej edycji Color Fun 5 km

Miks kolorów, muzyki i biegania nie na czas, a dla przyjemności – tak w skrócie można opisać Przebieg ColorFun5km, wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. 31 Sierpnia tysiące warszawiaków wyruszą spod Stadionu Narodowego na trasę wiodącą ulicami stolicy, a ich celem będzie wspólna zabawa w niezwykłej chmurze kolorów. Kolorowy proszek, którym uczestnicy będą obsypywani na trasie stanowi nawiązanie do Holi, hinduistycznego święta radości i wiosny zwanego również Festiwalem Kolorów. ColorFun5km to także wyjątkowe, spersonalizowane podejście do uczestników, dzięki któremu kolorowy charakter imprezy nabierze jeszcze większego znaczenia. Każdy, kto weźmie udział w ColorFun5km, będzie miał możliwość założenia własnego stroju, a jedyną sugestią organizatorów będzie jego kolor – biel strojów ma stanowić tło do burzy kolorów, jaką uczestnicy napotkają na trasie. ColorFun5km to nieopisana mnogość pretekstów fotograficznych!

 

Więcej informacji na temat biegu można uzyskać na oficjalnej stronie : http://www.colorfun.pl/ gdzie ruszyła już rejestracja!

Komentarze

comments

Share.
Więcej w bieg, bieganie, color, fun, kolory, run, warszawa
Buty z Lidla

Ostatnio biegam w asics gel lyte33, 2 z których jestem bardzo zadowolony, ale przyszedł czas by przetestować buty za 65...

Zamknij