Podsumowanie roku 2013

by Rafał Baran
0 comment

IMG_9503Czas na wpis, który czekałem od zeszłego roku, właśnie teraz mija kolejny już drugi rok, od kiedy się zmieniłem i przeszedłem na sportową i zdrową stronę mocy…  Z tego tez powodu małe podsumowanie tego, co udało mi się osiągnąć.

 

 

  • Jestem już 730 dzień bez papierosa, co oznacza, że „zaoszczędziłem” 9417 zł licząc, że paczka papierosów kosztuje 12,90 zł – dokładnie dwa lata bez papierosa i kryzys był tylko przez pierwsze kilka miesięcy.
  • W tym czasie pokonałem prawie 5 000 km trwało to prawie 900 godzin, co daje ok. 37 dni w ciągu dwóch lat poświęconych na bieganie i górskie wędrówki!
  • Pierwszy raz ukończyłem pieszy Ultramaraton na orientację ( dystans 100 km) – był to Maraton Kierat, który uważam za najlepszą tego typu imprezę w Polsce
  • Gram w Lacrosse – znalazłem sport, który rozwija mnie nie tylko kondycyjnie, ale i siłowo. Dziękuję Kraków Kings za przyjęcie do zespołu i wspólne dążenie do osiągnięcia Mistrzostwa Polski w tym sporcie. W przyszłym roku będę chciał poświęcić więcej wpisów na promocję tej dyscypliny.
  • Blog Szukajacprzygody.pl cały czas jest rozwijany i z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz to większą popularnością, jest mi z tego powodu bardzo miło, każde wasze uwagi zapisuję i staram się żeby iść w tym kierunku, jaki sami proponujecie. Jestem również bardzo szczęśliwy, że tyle Firm jest zaangażowanych w ten projekt i jak tylko będę w stanie zorganizować kolejne konkursy to na pewno to zrobię.
  • Równocześnie z blogiem powstało kilka niezależnych projektów, które też się rozwijają i żyją swoim życiem. Główny to coroczne 11 listopadowe wyjście na Babią Górę ( w tym roku było to już piąte wyjście) Powstały też dwie ciekawe grupy „Biegam w Krakowie” promocja biegania i motywacji siebie wzajemnie, szczególnie w zimie oraz „Górskie przygody – wspólne wypady” dla miłośników gór z Krakowa i okolic żeby razem organizować jakieś wycieczki.

IMG_2114Plany i postanowienia na nowy rokIMG_2931
W zasadzie jeszcze nie sprecyzowałem swoich celów i postanowień, cieszę się tym, co mam obecnie, cały czas jestem aktywny sportowo i tego na pewno nie zmienię, dalej będę rozwijał bloga i starał się namówić jak najwięcej Osób na aktywne spędzanie czasu. Postaram się również zorganizować kilka spotkań tematycznych o górach, gdzie będzie można przedstawić swoje wyprawy albo oglądnąć film o tej tematyce, jeżeli będzie zainteresowanie to może się to przełoży na cykliczne spotkania. Wam wszystkim życzę jak największej ilości postanowień przy jednocześnie jak największej motywacji do tego żeby w nich się utrzymać, życzę wam żebym to w przyszłym roku czytał takie Opisy u was na stronach, blogach i tablicach na FB. Pozdrawiam Rafał

Może ci się spodobać również :

Leave a Comment