SEZON film o polskiej scenie downhillowej – premiera

by Rafał Baran

1401878_577752722273210_1729742143_o DownhillJuż za tydzień 21.11.2013 W kinie Kijów będzie można zobaczyć premierę pierwszego filmu długometrażowego o Polskiej scenie downhillowej, dzięki mojej wspaniałej Dziewczynie stałem się również posiadaczem jednego biletu. Po zajawce widać, że film będzie wypasiony.

21 Listopada 2013
Kino Kijów. Centrum Kraków
start 19.30
Bilety 15 zł dostępne w kasach kina Kijów. Centrum w Krakowie oraz przez Internet: https://ekobilet.pl/kino-kijow/sezon-1381938324

SEZON – Trailer from Kuba Gzela on Vimeo.

„Z ogromną przyjemnością zapraszamy na pierwszy długometrażowy film o polskiej scenie downhillowej, którego autorem jest Kuba Gzela. W filmie zobaczymy czołówkę polskich zawodników, którym przyglądać się będziemy podczas indywidualnych treningów, zawodów Pucharu Polski oraz w ich wolnym czasie zarówno wokół imprez rowerowych jak i w życiu prywatnym. Film ukazuje rywalizację jak i atmosferę, jaka panuje w środowisku rowerowym. Ze swoją kamerą Kuba Gzela odwiedził wszystkie edycje zawodów w Polsce oraz niezwykle szczęśliwą odsłonę Pucharu Europy w Pili. Zaproszeni do udziału w filmie zawodnicy to: Maciej Jodko, Michał Śliwa, Michał Gzela, Sławek Łukasik, Maciek Hojnor, Mikołaj Wincenciak, Arek Perin, Aram Raoof, Tomek Gagat oraz dziewczyny z Lolka Team i Sonia Skrzypnik. Jako gości specjalnych w filmie zobaczymy Bartka „Szczękiego” oraz profesjonalną ekipę Rockstar Diamondback z Anglii. Realizacja filmu trwała od pierwszych przygotowań w marcu (treningi w San Remo) po ostatnie starty w sezonie pod koniec września. Premiera filmu, którego tytuł nosi „SEZON” odbędzie się 21 listopada w najbardziej prestiżowym kinie w Krakowie – Kijów.Centrum.”

Może ci się spodobać również :

Leave a Comment