Wiesz Co Jesz – aplikacja na androida

by Rafał Baran
1 comment

Dla miłośników zdrowego jedzenia obowiązkowa aplikacja w androidzie, korzystałem z niej nie raz, warto przetestować i sprawdzić ją samemu. link do aplikacji : Wiesz co jesz unnamed

Informacje podane przez producenta :

Wiesz Co Jesz ze skanerem etykiet!

“Wiesz Co Jesz” to aplikacja, którą przygotowaliśmy z myślą o każdym z nas. Każdy codziennie potrzebuje żywności, ale żyjemy w czasach, w których jest ona wysoce przetworzona lub pochodzi z różnych zakątków globu i nie zawsze mamy pewność co tak naprawdę spożywamy. Dzięki Wiesz Co Jesz, dowiecie się więcej na temat składników Waszego jedzenia, potrawach, a także będziecie mogli sprawdzić czy to co jecie jest zgodne z waszą dietą, potrzebami i profilami żywieniowymi wynikającymi z czynników takich jak alergie, nietolerancje żywieniowe, diety bogate w konkretne składniki, czy też inne sytuacje życiowe takie jak ciąża, składniki nieodpowiednie dla dzieci, choroby cywilizacyjne, zapobieganie nowotworom itp.

Główne funkcje:
★ Baza składników – kilka tysięcy informacji z całego świata i ciągle rośnie! Baza aktualizuje się automatycznie.

★ Baza dodatków E oraz oznaczenie szkodliwości lub nieszkodliwości produktów i składników żywności.

★ Diet Store (profile żywieniowe) – kup dietę, która ustrzeże Cię przed chorobami lub pomoże odżywiać się zdrowiej w zależności od Twoich potrzeb, uwzględniających schorzenia wymagające szczególnej ostrożności w doborze pożywienia oraz profilaktycznych sposobów odżywiania chroniących przed rozwojem poważnych schorzeń. Noś bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich zawsze przy sobie. Diety zostały opracowane przez zawodowych dietetyków i specjalistów w dziedzinie żywności oraz związanych z nią dodatków.

★ Możesz także stworzyć własną dietę w oparciu o swoje preferencje. Skanuj produkty filtrując wyniki tylko dla Twojej diety.

Możliwość zakupu diet i profili żywieniowych dostosowanych do Waszych potrzeb,

★ OCR – narzędzie dzięki któremu można wykonać zdjęcie składu opakowania i bezpośrednio sprawdzić co tak naprawdę zawiera produkt. Można też sprawdzić dany produkt pod kątem naszej diety. Składniki możesz też po prostu wpisać lub przeczytać na głos.

★ Facebook – podziel się ze znajomymi informacją o tym co znalazłeś w swoim jedzeniu.

★ Aktualizacja bazy składników bezpośrednio w aplikacji – aktualizuj bazę co tydzień.

OCR jest funkcją pomocniczą, jeżeli spieszysz się i chcesz sprawdzić dany produkt, po prostu zrób zdjęcie etykiety, lub przeczytaj jego skład, jeżeli masz więcej czasu, wpisz lub przeczytaj składniki.

Może ci się spodobać również :

1 comment

Michał Maj 06/10/2013 - 7:47 am

Zainstaluj jeszcze spolszczenie i będzie pięknie 😉

Reply

Leave a Comment